Konkursy rok szkolny 2018/2019
Lp. Konkurs Zasięg Organizator Imię i nazwisko Miejsce Klasa Nauczyciel
1.
Powiatowy konkurs literacki pt.:
"Miejsca, Ludzie, Wydarzenia"
 powiatowy 
Powiatowy Zespół Szkół nr 1
w Wejherowie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana Sobieskiego
Oliwia Królek I VIII
  Olga Podolska
-Schmandt 
2.
Powiatowy konkurs literacki pt.:
"Miejsca, Ludzie, Wydarzenia"
 powiatowy
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 
w Wejherowie 
I Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Jana Sobieskiego
Paulina Muttke II VIIb  Anna    Zdziebłowska
3.
XXV Pomorski Konkurs 
"Gwiazdka tuż, tuż ..."
(kartka świąteczna)
wojewódzki
Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo
-Wychowawczych Wejherowo
Paulina Muttke III VIIb Katarzyna Kowalska
4.
XXV Pomorski Konkurs 
"Gwiazdka tuż, tuż ..."
wojewódzki
Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo
-Wychowawczych Wejherowo
Milena Gonczarenko

I

Grand Press

0 Angelika Rank 
5.
XXV Pomorski Konkurs 
"Gwiazdka tuż, tuż ..."
(kartka świąteczna)
wojewódzki
Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo
-Wychowawczych Wejherowo
Anna Sikorska III VI Katarzyna Kowalska
6.
XXV Pomorski Konkurs 
"Gwiazdka tuż, tuż ..."
(proza)
wojewódzki
Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo
-Wychowawczych Wejherowo
Paulina Muttke I VIIb Anna Zdziebłowska
7.
XXV Pomorski Konkurs 
"Gwiazdka tuż, tuż ..."
(poezja)
wojewódzki
Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo
-Wychowawczych Wejherowo
Julia Sikora I VIIb Anna Zdziebłowska
8.
 
Kuratoryjny Plastyczny
Konkurs Biblijny
 
wojewódzko -metropolitalny Akcja Katolicka Archidiecezji Gdańskiej Maja Grzenia wyróżnienie IIb Anna Dopke
9.
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Skarby Jesieni"
 
powiatowy   Nikola Bach I IIb Katarzyna Kowalska
10.
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Skarby Jesieni"
 
powiatowy   Martyna Treder II IIb Katarzyna Kowalska
11.
 
Powiatowy Konkurs Literacki
"Moja Ojczyzna" w kategorii klas VII - VIII i gimnazjum
 
powiatowy
Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Bolszewie
Paulina Muttke II VIIb
Anna Zdziebłowska
12.
 
Powiatowy Konkurs Literacki 
"Moja Ojczyzna"
w kategorii klas IV-VI
 
powitaowy
Szkoła Podstawowa 
im. Mikołaja Kopernika 
w Bolszewie
Stanisław Dampc I Va Anna Zdziebłowska
13.
 
Wojewódzki konkurs
My T-shirt Sagt
"Kids In The Future/Kinder In Der Zukunft"
 
wojewódzki   Paulina Muttke wyróżnienie VIIb
Katarzyna 
Stolzenburg - Bury
14.
,,Nasza Niepodległa" powiatowy
Muzeum Piśmiennictwa
i Muzyki
Kaszubsko- Pomorskiej
w Wejherowie
Oliwia 
Królek
I VIII
Olga Podolska
-Schmandt